Пам'ятайтаємо, запали свічку пам'яті...

Дата: 25.11.2023 09:25

Фото без опису25 листопада – День пам’яті жертв голодоморів і 90-ті роковини Голодомору 1932–1933 років в Україні

«ПАМЯТАЄМО. ЄДНАЙМОСЯ. ПЕРЕМОЖЕМО»

Особливістю цьогорічного вшанування є те, що ми вдруге вшановуватимемо пам'ять жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, розв’язаної росією проти нашої держави, а також цього року 90-ті роковини Голодомору – геноциду 1932-1933 років в Україні.

Акція «Запали свічку» – це вияв нашої скорботи за жертвами і віри у те, що в майбутньому подібні трагедії не повторяться.

25 листопада о 16.00 не забутьте долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання і запалити свічку.

У нинішніх умовах пам'ять про голодомор є чинником суспільної мобілізації українців і світової спільноти для протидії агресору. Наше головне завдання полягає у тому, щоб згуртовано усім суспільством разом з Силами оборони протистояти московському геноциду, захистити власну державу і забезпечити Перемогу.