Діяльність усіх гілок влади спрямована на забезпечення та підтримку військових

Дата: 04.04.2024 15:49

Відбулась робоча зустріч голови Якушинецької громади Василя Романюка та очільника Вінницької обласної ради В’ячеслава Соколового.

Зараз діяльність усіх гілок влади спрямована на забезпечення та підтримку військових.

Якушинецька громада постійно підтримує та допомагає воїнам як з бюджету громади так і закриттям різних зборів.

Славиться наш край і небайдужими патріотами, які свої знання та зусилля вкладають у допомогу воїнам.

Це зокрема, механіки із Зарванець Віталій Онофрійчук та Віктор Єрещенко. Вони виготовляють авторські, маневрені та витривалі багі для оборонців. Такі автівки військові використовують для доставки боєприпасів, медикаментів та евакуації поранених. Для проїзду в важкодоступних для звичайної автівки місцях.

Конструкцію багі для оборонців спроєктував Віталій Онофрійчук на основі спортивного авто. У минулому чоловік професійно займався автокросом, після початку російського вторгнення призупинив спортивну кар’єру. Тепер допомагає армії.

Голови області та громади поспілкувались із розробником, запланували спільні проєкти та пообіцяли підтримку у вирішенні проблемних питань.

За поданням голови громади наші умільці - Віталій Онофрійчук та Віктор Єрещенко отримали Подяки від Вінницької обласної ради.

Фото без опису  Фото без опису

Ще один проєкт Якушинецької громади по підтримці наших військових це - лазне-пральний комплекс. Його буде втілено в життя завдяки внескам працівників сільської ради та соціально-відповідальному бізнесу.

Мобільні лазні дозволяють бійцям подбати про гігієну в польових умовах: випрати та висушити речі, поголитися, прийняти теплий душ, відновити сили.  За день комплексом може скористатися до сотні військовослужбовців.

Наш комплекс складається з 2 душових кабін, бойлерів для підігріву води, 2 пральні та 2 сушильні машини. Система водопостачання - це бак на тону води та насос для створення тиску в системі.

Мобільну лазню легко транспортувати. Вона обладнана на  основі причепу вантажного автомобіля.

Роботи з обладнання лазне-прального комплексу добігають до завершення і вже невдовзі він попрямує до наших захисників.

Робітників, котрі в найкоротші терміни перетворили старий причеп на лазне-пральний комплекс також було відзначено Подяками Вінницької обласної ради.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису