УВАГА! громадське обговорення Детального плану території для розміщення багатоквартирної житлової забудови з об'єктами громадського призначення у с.Зарванці, вул. Соснова, Якушинецької територіальної громади Вінницького району, Вінницької області

Дата: 11.10.2021 16:35

Оголошення

Якушинецька сільська рада повідомляє, що з метою уточнення положень генерального плану с. Зарванці, визначення планувальної структури земельних ділянок, на підставі Рішення №82/1 від 15.12.2020 року 2 сесія 8 скликання «Про надання дозволу на розроблення та виготовлення детального плану території забудови земельних ділянок Підлісної Тетяни Федорівни в с.Зарванці Вінницького району, Вінницької області»» та Рішення №522 від 24.09.2021 року 12 сесія 8 скликання «Про внесення змін в рішення сільської ради від 15.12.2020 року №82/1» розглядається та подається на громадське обговорення Детальний план території для розміщення багатоквартирної житлової забудови з об'єктами громадського призначення у с.Зарванці, вул. Соснова, Якушинецької територіальної громади Вінницького району, Вінницької області, у складі якого розроблені графічні та текстові матеріали, в тому числі  розділ «Охорона навколишнього природного середовища», що відповідно Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» являється звітом про стратегічну екологічну оцінку. Площа детального планування – 8,90 га.

Замовник проекту – Якушинецька сільська рада.

Розробник проекту – ТОВ «Стоколон»

Ознайомитись та надати протягом 30 днів відповідні пропозиції та рекомендації можна у приміщенні Якушинецької сільської ради (відповідальній посадовій особі замовника – Томашевській Марині Валеріївні Начальнику відділу архітектури та містобудування Якушинецької сільської ради) та на офіційному веб-сайті Якушинецької громади.

Громадські слухання щодо вказаного проекту шляхом презентації його основних матеріалів відбудуться 8 листопада 2021 року об 11.00 год. у приміщенні Будинку культури за адресою: с.Якушинці, вул.Новоселів, 21

Якушинецька сільська рада

Детальний План території за посиланням: