НФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ – «ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО САДІВНИЦТВА КАДАСТРОВИЙ НОМЕР 0520688900:01:001:0051, НА ТЕРИТОРІЇ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ"

Дата: 30.12.2021 15:56

З  метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Детальний план території для індивідуального садівництва кадастровий номер 0520688900:01:001:0051, на території Якушинецької сільської ради (за межами населених пунктів) Вінницького району, Вінницької області» розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення виконавчого комітету Якушинецької сільської ради № 432/3  від 30.07.2021р.

Організатором громадського обговорення визначено Якушинецьку сільську раду.

Замовником виготовлення документації є Якушинецька сільська рада. Розробник – ТОВ «СТОКОЛОН».

Ознайомитись та надати протягом 30 днів відповідні пропозиції та рекомендації можна у приміщенні Якушинецької сільської ради (відповідальній посадовій особі замовника – Томашевській Марині Валеріївні Начальнику відділу архітектури та містобудування Якушинецької сільської ради) та на офіційному веб-сайті Якушинецької громади.

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ – «ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО САДІВНИЦТВА КАДАСТРОВИЙ НОМЕР 0520688900:01:001:0051, НА ТЕРИТОРІЇ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ) ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ, ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

01.02.2022 року о 10.00 год, за адресою: с. Якушинці вул. Новоселів, 21 відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детальний план території для індивідуального садівництва кадастровий номер 0520688900:01:001:0051, на території Якушинецької сільської ради (за межами населених пунктів) Вінницького району, Вінницької області».

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Якушинецької сільської ради № 432/3  від 30.07.2021р.

Організатором громадських слухань визначено Якушинецьку сільську раду.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень.