Якушинецька громада
Вінницька область, Вінницький район

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 18.08.2023 12:35
Кількість переглядів: 407

  1. Повна назва документа державного планування:

Детальний план території для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення у с. Зарванці Вінницького району Вінницької області.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Якушинецька сільська рада.

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) Дата початку та строки здійснення процедури – строк громадського обговорення становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення, починаючи з 18 серпня 2023 року.

б) Способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в т. ч. в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або мотивовано їх відхиляє.

в) Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) – не плануються.

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Якушинецька сільська рада: 23222, Вінницька область, Вінницький район, с. Якушинці, вул. Новоселів, буд. 1; тел.: (0432) 56-75-19; e-mail: yakushinecka-rada@ukr.net. Контактний сайт: https://yakushynecka-gromada.gov.ua.

Начальник відділу архітектури та містобудування Якушинецької сільської ради – Томашевська Марина Валеріївна, тел.: (0432)56-75-19.

д) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – Якушинецька сільська рада: 23222, Вінницька область, Вінницький район, с. Якушинці, вул. Новоселів, буд. 1; тел.: (0432) 56-75-19; e-mail: yakushinecka-rada@ukr.net. Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

є) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Управління розвитку територій та інфраструктури Вінницької обласної державної адміністрації (http://vin.gov.ua/upr-ter/stan-dovkillia), Департамент охорони здоров’я Вінницької ОДА (http://www.vin.gov.ua/departament-okhorony-zdorovia).

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування - відсутня.

Звіт СЕО

ДПТ з ІТЗ

Повідомлення про оприлюдення документа державного планування.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь