Комунальний заклад "Центр надання соціальних послуг" Якушинецької сільської ради

Директор                                 Свистун Наталія Петрівна

Соціальні робітники             Савенчук Олена Володимирівна (зона обслуговування - с. Якушинці)

Влащук Лариса Василівна ( зона обслуговування - с. Зарванці)

Скорікова Олена Юріївна (зона обслуговування - с. Ксаверівка, с. Лисогора)

Рибанюк Наталія Вікторівна (зона обслуговування с. Майдан, с. Слобода-Дашковецька)

Голубенко Яна Миколаївна (зона обслуговування - с. Майдан, с. Слобода-Дашковецька)

Тимченко Тетяна Василівна (зона обслуговування - с. Некрасове)

Фільченкова Галина Ігорівна (зона обслуговування - с. Широка Гребля)

Мазур Павліна Миколаївна (зона обслуговування - с. Пултівці)

Шевчук Ніна Петрівна (зона обслуговування - с. Лисянка)

Сафроненко Тетяна Дмитрівна (зона обслуговування - с. Махнівка)

Погоріла Тетяна Федорівна (зона обслуговування - с. Дашківці)

Кравчук Лідія Василівна (зона обслуговування - с. Дашківці)

Заброцька Світлана Миколаївна (зона обслуговування - с. Ріжок)

Кулик Галина Олександрівна (зона обслуговування - с. Микулинці)