Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

«Будівництво АГЗП з встановленням стаціонарного заправники газом (типу СГЗ-К-10) на території діючої АЗС в с.Якушинці, Вінницької області (автодорога Львів-Кіровоград-Знам’янка км.353+180 праворуч)».

14:33:33 19.02.2024

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

14:04:42 02.02.2024

Оголошення про громадські слухання

Якушинецька сільська рада повідомляє, що відповідно до рішення 31 сесії Якушинецької сільської ради 8 скликання від 07 липня 2023 року № 1199 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території в с. Зарванці» розробляється та подається на громадське обговорення Детальний план території обмеженої вулицями Г. Багабунта, Фортівська, Героїв Чорнобиля села Зарванці, земельними ділянками для індивідуального садівництва та для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Якушинецької територіальної громади Вінницького району Вінницької області. Площа території, що проектується – 4,9971  га. Замовник проекту – Якушинецька сільська рада. Розробник проєкту – ТОВ «АПЛАН» (23222, Вінницька область, Вінницький район, с. Якушинці, вул. Хмельницького Б., буд. 1, корп. Б).

10:16:47 30.08.2023

Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області оголошено конкурсний набір на вакантні посади (оперуповноважений, інженер сектору інформаційної підтримки, молодший інспектор кінолог, поліцейський з обліку і зберігання речових доказів і озброєння, поліцейський-водій, поліцейський з логістики, помічник чергового.

14:19:31 18.08.2023

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повна назва документа державного планування: Детальний план території для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення у с. Зарванці Вінницького району Вінницької області.

12:35:28 18.08.2023

«Мріємо та діємо»

За підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) спільно з міжнародною некомерційною організацією IREX, у партнерстві з програмою Будуємо Україну Разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network реалізується Програма бізнес підтримки соціальних молодіжних підприємств «Мріємо та діємо».

11:41:48 16.08.2023