Новини відділу

OPERAFEST TULCHYN-2021

На запрошення народного депутата України Лариси Білозір 28 серпня 2021 року в рамках проведення  IV міжнародного фестивалю OPERAFEST TULCHYN-2021,  25 дітей з Якушинецької громади відвідали славне місто Тульчин, і побували на казковій виставі «Аліса в країні чудес».  По закінченню вистави від Лариси Білозір діти отримали солодкі подарунки.

Щодо участі у семінар-нараді

З метою підвищення рівня професійних здібностей та ефективності надання соціальних послуг на базовому рівні начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Валентина Степанова та в.о. директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Вікторія Михайлюк 06 серпня взяли участь у навчальному семінарі на тему: «Навчання спеціалістів органів соціального захисту населення територіальних громад з питань організації надання соціальних послуг». Навчання проводилося Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА спільно з Вінницьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. В ході навчання учасників було ознайомлено з питаннями як заповнити соціальний паспорт громади, щодо залучення надавачів недержавного сектору до надання соціальних послуг у громаді.

Долучилися до інформаційної кампанії,

приуроченій Всесвітньому дню боротьби з торгівлею людьми

На виконання доручення Першого заступника Голови Вінницької обласної державної адміністрації Заболотної Н.М., у зв’язку з відзначенням Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, 30 липня 2021 року Відділом соціального захисту населення та охорони здоров’я Якушинецької сільської ради спільно зі Службою у справах дітей, за сприяння виконавчого комітету сільської ради було проведено інформаційну кампанію серед населення Якушинецької громади щодо способів отримання правової, психологічної та матеріальної допомоги у разі потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, а також з питань попередження таких ситуацій. Спільний девіз акції по Вінницькій області: «Потрапив у ситуацію торгівлі людьми! Звернись! Отримай допомогу!» Працівниками відділу були роздані інформаційно-просвітницькі листівки жителям громади.  З боку Відділу роботу організовували й проводили Валентина Степанова, Вікторія  Михайлюк, Юлія Кучер, Тамара Кіпоренко, Валентина Волинець.