Новини відділу

Новорічні подарунки для дітей пільгових категорій

Новорічні та Різдвяні свята – час, коли очікування й святкування пов’язане зі світом добрих казок і дивувань. Мабуть, найбільше чекають свят діти, адже кожна дитина вірить у диво! Реалізувати диво на практиці і створити казку для малечі – справа дорослих. Саме тому, за кошти місцевого бюджету, діти пільгових категорій: з багатодітних сімей, діти учасників АТО, діти з інвалідністю, а це 745 дітей, отримали солодкі подарунки.

Подарунки до Дня святого Миколая

Для соціальних робітників комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Якушинецької сільської ради за кошти місцевого бюджету до Дня святого Миколая було придбано велосипеди. Подарунки отримали Галина Кулик (зона обслуговування с. Микулинці ), Світлана Заброцька  (зона обслуговування с. Ріжок), Яна Голубенко (зона обслуговування с. Слобода-Дашковецька), Тетяна Погоріла (зона обслуговування с. Дашківці). Працівниками надається соціальна послуга «Догляд вдома» людям похилого віку та особам з інвалідністю, які потребують сторонньої допомоги  в забезпеченні життєдіяльності.

Щодо участі у акції з протидії торгівлі людьми

"Хода за свободу"

18 жовтня 2021 року у м. Вінниця в рамках відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми проведено «Walk for Freedom/Хода за свободу».

Акція спрямована на підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить.

Вулична акції, тривала близько години. Сформована колона людей в темному одязі, які символізували осіб, які потрапили в ситуацію торгівлі людьми і не можуть вирватись з неї пройшла від Європейської площі по вулиці Соборній, Театральній, Грушевського та повернулися знову на площу Європейську.

До заходу також доєдналися представники Якушинецької територіальної громади Вінницького району Вікторія Михайлюк та голова Молодіжної ради ТГ Олег Волковинський.

До уваги громадян! За кошти обласного бюджету цілодобово функціонує «Лінія довіри» 0 800 75 04 75, за якою можна звернутися з питань протидії торгівлі людьми.

Літній відпочинок дітей у 2021 році

У відповідності до статті 7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» за рахунок коштів місцевого бюджету, передбачених Програмою соціального захисту населення Якушинецької територіальної громади на 2021 рік», влітку було оздоровлено 22 дитини з Якушинецької громади у ТОВ «ЛОСК «МАЯК-ЛТД».

OPERAFEST TULCHYN-2021

На запрошення народного депутата України Лариси Білозір 28 серпня 2021 року в рамках проведення  IV міжнародного фестивалю OPERAFEST TULCHYN-2021,  25 дітей з Якушинецької громади відвідали славне місто Тульчин, і побували на казковій виставі «Аліса в країні чудес».  По закінченню вистави від Лариси Білозір діти отримали солодкі подарунки.

Щодо участі у семінар-нараді

З метою підвищення рівня професійних здібностей та ефективності надання соціальних послуг на базовому рівні начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Валентина Степанова та в.о. директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Вікторія Михайлюк 06 серпня взяли участь у навчальному семінарі на тему: «Навчання спеціалістів органів соціального захисту населення територіальних громад з питань організації надання соціальних послуг». Навчання проводилося Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА спільно з Вінницьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. В ході навчання учасників було ознайомлено з питаннями як заповнити соціальний паспорт громади, щодо залучення надавачів недержавного сектору до надання соціальних послуг у громаді.

Долучилися до інформаційної кампанії,

приуроченій Всесвітньому дню боротьби з торгівлею людьми

На виконання доручення Першого заступника Голови Вінницької обласної державної адміністрації Заболотної Н.М., у зв’язку з відзначенням Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, 30 липня 2021 року Відділом соціального захисту населення та охорони здоров’я Якушинецької сільської ради спільно зі Службою у справах дітей, за сприяння виконавчого комітету сільської ради було проведено інформаційну кампанію серед населення Якушинецької громади щодо способів отримання правової, психологічної та матеріальної допомоги у разі потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, а також з питань попередження таких ситуацій. Спільний девіз акції по Вінницькій області: «Потрапив у ситуацію торгівлі людьми! Звернись! Отримай допомогу!» Працівниками відділу були роздані інформаційно-просвітницькі листівки жителям громади.  З боку Відділу роботу організовували й проводили Валентина Степанова, Вікторія  Михайлюк, Юлія Кучер, Тамара Кіпоренко, Валентина Волинець.

ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ НЕГАТИВНИМ СОЦІАЛЬНИМ ЯВИЩАМ В ПЕРІОД ПАНДЕМІЇ