Є МОЖЛИВІСТЬ – РОБИ ДОБРО!

Найвищим проявом людської шляхетності та милосердя є добрі справи. У Великодній тиждень зроблене добро набуває особливого значення та символізму.

Так, у ці дні за сприяння проекту «Є можливість – роби добро!» сім’ї Якушинецької громади мають змогу отримати приємний подарунок для наймолодших – дитяче харчування: натуральні соки, пюре, каші та злаки.

– «Уся продукція відповідає європейським стандартам якості, додатково перевірена в Україні», – запевняє керівник громадської організації «Вінниця – безпечне та комфортне місто» Андрій Ковальов і зауважує, що все насичене вітамінами, тому споживати потрібно в міру.

Ніколи не зайвим є добрий вчинок, і завжди найприємніше бачити дитячі посмішки та батьківську радість.