ПРО НАСЛІДКИ НАДМІРНОГО ВИКОРИСТАННЯ ВОДИ

Дата: 02.05.2018 16:40

Останнім часом спостерігається зниження тиску води у місцевому водопроводі, що порушує стабільність водопостачання. Інтенсифікація сільського господарства (зокрема, сезонний полив городів) зумовлює надмірне використання води з мережі централізованого водопостачання, що призводить до перебоїв. Періодична відсутність води свідчить про те, що із наявних свердловин вода викачується споживачами з такою швидкістю, яка перевищує швидкість її відновлення.

У зв’язку з тим, що окремі жителі поливають городи, не вистачає води для першочергових потреб мешканців громади, зокрема для потреб дитячих освітніх закладів – шкіл та садочків.

Економія води – справа важлива і корисна. Варто задуматися про відповідальність, яку кожна людина несе по відношенню до інших і до природи. Про те, що до води потрібно ставитися дбайливо знають усі, але не кожен використовує воду ефективно.