ПРО ЗУСТРІЧ ДЕПУТАТІВ ІЗ МЕШКАНЦЯМИ ГРОМАДИ

Третього травня відбулася зустріч депутатів Якушинецької сільської ради з мешканцями громади селища Березина по вулицях Барське шосе (Племоб’єднання) та Каштанова (Медмістечко).

Предметом зустрічі стали зміни у законодавстві що стосуються мешканців багатоквартирних будинків.

Депутати Володимир Горобчук, Михайло Ричило та Василь Янчук донесли до відома мешканців багатоквартирних будинків основні положення Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Цей Закон регулює правові, організаційні та економічні відносини, пов’язані з реалізацією прав та виконанням обов’язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління.

Закон передбачає перехід багатоквартирних будинків на автономне обслуговування, відповідно до потреб мешканців, а саме – створення ОСББ або призначення управителя. Мета закону поліпшувати якість обслуговування житла в оперативному режимі керування.