ПРО ПОТОЧНУ СИТУАЦІЮ ІЗ АСФАЛЬТУВАННЯМ ДОРІГ У ЯКУШИНЕЦЬКІЙ ОТГ

Дата: 04.05.2018 15:32

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Якушинецької сільської ради є асфальтування доріг у всіх населених пунктах об’єднаної територіальної громади.

Станом на сьогодні, здійснюється асфальтування вулиці Мирна у селі Зарванці. Окрім якісної і надійної дороги для водіїв, дана ділянка буде облаштована тротуарною доріжкою для пішоходів.

Нагадаємо, що на засіданні виконавчого комітету Якушинецької сільської ради від 13 березня 2018 року прийнято рішення щодо затвердження проектно-кошторисної документації на ремонт дорожнього покриття по вул. Н. Яремчука в с. Якушинці та по вул. Садова сел. Березина, відповідно до якої заплановано асфальтування вулиць за кошти державного та місцевого бюджетів у співвідношенні 50 на 50 відсотків.