Робочі будні виконавчого комітету громади

Дата: 23.05.2018 17:09

22 травня відбулося засідання виконавчого комітету Якушинецької сільської ради.

Увагою членів виконкому  були  охоплені як питання, що набули актуальності  із настанням теплої пори (визначення та обладнання об’єктів водного фонду, пов’язаних із відпочинком людей, зокрема традиційного купання, спортивного рибальства, тощо), так і вже традиційні, пов’язані із розбудовою інфраструктури.

Зокрема, погоджено питання виготовлення проектно-кошторисної документації щодо будівництва дорожнього покриття по вул.Сосновій та спорудження ділянки нестандартного газопроводу по вул. Мирній в с. Зарванці, присвоєно нові поштові адреси ряду земельних ділянок у зв’язку зі спорудженням на них нових будинків.

Неабияк сприятиме розвитку громади й належне виконання  сільського бюджету у першому кварталі поточного року, звіт про який  також було схвалено.

Загалом, засідання виконкому пройшло у робочій, конструктивній атмосфері, з визначенням пріоритету економії робочого часу.