Відбулася чергова 15-та сесія 7-го скликання Якушинецької об'єднаної територіальної громади

Дата: 27.05.2018 16:29

25 травня відбулася чергова, 15-та сесія 7 скликання Якушинецької сільської ради.

На засіданні розглянуто всі заплановані поточні питання, відповідно  до порядку денного.

Доповіді звітуючих  здійснювались згідно регламенту, в ході яких подавались конкретні пропозиції щодо вирішення винесених питань, надавались змістовні відповіді депутатам на поставлені запитання.

Як суттєвий позитив слід відзначити впровадження за ініціативи очільника громади Романюка В.С. системи електронного голосування, аналогів якої не використовується в жодній з об’єднаних громад  держави і яка дозволяє зекономити до 80-ти відсотків  робочого часу депутатського корпусу, забезпечити прозорість, постійний моніторинг з боку жителів громади   та запобігти будь-яким маніпулюванням.

Результати поіменного голосування депутатів по всіх  питаннях розміщені на офіційному сайті Якушинецької об’єднаної громади.