ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ПОЇЗДКА ДО АВАНГАРДІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 16.07.2018 11:07

Відповідно до рішення сесії сільської ради, укладеного договору про побратимство і співробітництво та офіційного запрошення, упродовж 13 липня  відбулася робоча поїздка делегації Якушинецької об’єднаної територіальної громади, очолюваної сільським головою до  селища Авангард Овідіопольського району Одеської області.

Метою візиту став насамперед обмін практичним досвідом щодо стратегічного розвитку території, інфраструктури, управління громадою, благоустрою, захисту навколишнього середовища.

Особлива увага приділялася питанням надання якісних комунальних й адміністративних послуг мешканцям. Зокрема, вивчено досвід роботи спеціалізованих комунальних підприємств, освітніх та спортивних закладів, центру надання адміністративних послуг.

Слід зауважити, що візит нашої делегації був здійснений у відповідь, оскільки  очільник й представники Авангардівської громади запрошувалися для участі в урочистих заходах, присвячених Дню Конституції України та  Якушинецької об’єднаної  територіальної громади, які відбулися 28 червня.

У свою чергу, представники Якушинецької громади в рамках візиту також були запрошені взяти участь в урочистих заходах, присвячених    90-й    річниці заснування селища Авангард, де Василь Романюк в ході вітального слова передав очільнику  селища  запашний коровай, брендові сувенірні інформаційно – ділові набори, цілющі дари Якушинецької землі  від імені всіх жителів Якушинецької громади.

В  цілому  візит пройшов у творчій, конструктивній  обстановці.

Подібна співпраця між громадами-побратимами неабияк зміцнює духовні, освітні та ділові відносини, сприяє розв’язанню сучасних проблем суспільства та обумовлює постійний ефективний розвиток громад у всіх напрямках.