ТРИВАЄ БУДІВНИЦТВО СУЧАСНОГО ЦНАПу в ЯКУШИНЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ

Відповідно до Стратегії розвитку Якушинецької громади, ряду розпорядчих документів, триває процес капітального будівництва нового сучасного центру надання адміністративних послуг по вулиці Новоселів в с. Якушинці.

Ключовою метою цього проекту є наближення адміністративних послуг до людей, створення сучасної та ефективної установи, у якій 100%  її організаційних і технічних можливостей спрямовуватимуться на  оперативну та якісну реалізацію потреб відвідувачів, виключивши  бюрократичну тяганину.

Проект реалізується в рамках програми міжнародного співробітництва U-LEAD, залучено іноземних партнерів, які розробили проектні матеріали щодо будівництва.

Також, для роботи ЦНАПу з боку шведських партнерів, за їх рахунок буде забезпечено все необхідне обладнання (оргтехніка, меблі, програмне забезпечення),  а також проведено навчання і стажування персоналу.