ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА 20-та СЕСІЯ

Дата: 22.08.2018 16:42

21 серпня відбулася чергова, 20-та сесія Якушинецької сільської ради.

Порядок денний цього разу відзначався максимальною насиченістю ключовими питаннями по основних, життєво важливих напрямках.

Насамперед, в рамках медичної реформи, з урахуванням результатів проведених попередніх робочих зустрічей та  громадських обговорень, створено комунальне некомерційне підприємство «Медичний центр», керівником якого призначено Людмилу Грабову (яка до речі цього ж дня відзначала свій день народження), затверджено відповідне положення.

По цьому ж напрямку прийнято рішення про створення медичних пунктів тимчасового базування, метою якого є збереження  найбільш зручної для населення системи медичного обслуговування на місцях (ФАПів).

Депутати вкрай уважно підійшли до вивчення цих питань, вислухали й думку керівників районного медичного Центру первинної медичної допомоги. Також, висловив свою позицію    і голова районної ради Сергій Сітарський, який був присутній на засіданні.

Отже, робота присутніх відзначалася винятково конструктивним демократичним підходом, а як наслідок - запропоновані проекти рішень були прийняті більшістю депутатів.

Неабияку увагу приділили наші  народні обранці й питанням економічного життя громади, зокрема вивчили та затвердили звіт з виконання бюджету за 6 місяців поточного року, внесли необхідні зміни на 2 півріччя.

Узгоджено й питання  отримання благодійної допомоги відділом освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту населення сільської ради, затверджено необхідне положення.

Затверджено перелік адміністративних послуг, які надаються та надаватимуться ЦНАПом Якушинецької сільської ради.

Прийняті відповідні рішення і по наслідках розгляду поданих громадянами документів стосовно оформлення земельних ділянок.

В цілому засідання пройшло в  діловій, конструктивній атмосфері.

З повною редакцією усіх прийнятих на 20-й сесії рішень є можливість ознайомитись на офіційному сайті Якушинецької сільської ради.