ЯКУШИНЕЦЬКА ОБ’ЄДНАНА ГРОМАДА ОФІЦІЙНО ВИЗНАНА ОДНИМ ІЗ ЛІДЕРІВ З ЕКОНОМІЧНО-ФІНАНСОВОГО ЗРОСТАННЯ В ОБЛАСТІ ТА ДЕРЖАВІ

Дата: 26.09.2018 09:08

Результати фінансово-економічної діяльності Якушинецької громади за 8 місяців поточного року, які оцінювалися на рівні Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і обласної державної адміністрації  за підсумками виконання бюджету, свідчать про впевнене  нарощування основних показників цього  напрямку.

Так, відповідно до аналізу, проведеного департаментом фінансів Вінницької ОДА, наша громада  є лідером серед інших    33-х громад щодо здійснення капітальних видатків на одного мешканця - 1-ше місце по області, в частині отримання доходів на кожного жителя - 2-ге місце, видатків на утримання  апарату управління у власних ресурсах без врахування трансфертів - 7 місце та рівня дотаційності бюджету  - 9 місце, а у загальному підсумку – 2-ге місце по області.

Поряд з цим, згідно аналізу фінансової діяльності об’єднаних територіальних громад України за перше півріччя 2018 року,   проведеного експертами групи фінансового моніторингу при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Якушинецька ОТГ впевнено посіла 16-те  місце з 665-ти також по чотирьох подібних критеріях (власні доходи на одного мешканця, динаміка надходження місцевих податків і зборів, рівень дотаційності та питома вага видатків на утримання апарату управління у фінансових ресурсах).

Результати роботи по цих напрямках свідчать насамперед про активну соціальну орієнтованість фінансової політики, господарський, раціональний підхід до використання фінансів, вишукування додаткових джерел фінансування та спрямування їх на задоволення потреб громади, її розбудови.