ЖИТЕЛІ МАЙДАНУ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО БЛАГОУСТРОЮ

Дата: 27.03.2019 09:21

Із відкриттям у громаді сезону генеральних прибирань, яке було ознаменовано масштабним проведенням суботнику співробітниками сільської ради, до заходів із благоустрою долучилися й небайдужі жителі.
Наразі, днями жителька села Майдан Ольга Бандузь, яка і раніше брала участь у екологічних програмах та акціях, самотужки здійснила прибирання значної частини вулиці Руданського зібравши понад 7 мішків сміття, що їй дозволило набути естетичного вигляду.
До речі, пані Ольга визнана офіційним волонтером із благоустрою і буде відзначена грошовим призом під час святкування Дня ОТГ.
Тож долучаємось до впорядкування вулиць, скверів та парків нашої громади, тому, що це – наше обличчя й відношення до самих себе.