ВІДЗНАЧИЛИ 95-ТУ РІЧНИЦЮ ЗАРВАНЧАНКИ

Дата: 25.04.2019 12:20

Вшанування найповажніших й наймудріших жителів громади є не тільки доброю традицією у нашій громаді, але й свідчить про цінування нами найдорожчого -  життєвої мудрості.

Так і сьогодні, громада відзначає поважний, 95-річний ювілей зарванчанки Феодосії Данилівни Томчук, яка все своє життя віддала на благо людей.

Із теплими привітаннями та грошовою відзнакою завітали до іменинниці заступник сільського голови Людмила Грабова та голова первинної ветеранської організації Микола Ситар.

Не один десяток років ювілярка сумлінно пропрацювала на місцевому переробному підприємстві харчової промисловості, виконуючи державні  програми, неодноразово  нагороджувалася відзнаками та нагородами.

І зараз, Феодосія Данилівна проживає у пошані зарванчан, гідно виховала двох дітей, а сьогодні радіє зростанню 5-х онуків.

Міцного здоровя та урочистої зустрічі подальших ювілеїв Вам, Феодосія Данилівно!