УВАГА – ЕКОАКЦІЯ З ВИВЕЗЕННЯ ТПВ

Дата: 26.04.2019 08:51

У зв’язку із проведенням сезонних генеральних прибирань території громади, а також домогосподарств  жителями до Великодня, сільською радою організовано акцію із розширеного вивезення твердих побутових відходів від домогосподарств громадян.

В рамках акції, розпочинаючи із 07.30 год. 27 квітня (субота), підрядником буде здійснюватися вивіз твердих побутових відходів від домогосподарств громадян по всіх населених пунктах (Зарванці, Якушинці, Лисогора, Ксаверівка, Майдан, Слобода Дашковецька).

У першу чергу забиратимуться марковані мішки із логотипом підрядника, але відповідно до умов екоакції,  окрім маркованих мішків, з кожного домогосподарства допускається вивіз додатково ще двох  мішків без маркування (вагою до 15 кг кожен, оскільки вивіз більшого обсягу не дозволяють здійснити виробничі потужності підрядника). Відповідальний за проведення Сергієнко Віктор Петрович (096-335-84-55).