ДЖЕРЕЛО ТВОРЧОСТІ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ НЕВИЧЕРПАНЕ

Дата: 17.05.2019 13:42

Багата Якушинецька земля талантами. Ціла низка наших земляків - співаків, митців, поетів й навіть драматургів отримали й отримують визнання й відзнаки обласного, державного та міжнародного рівнів.

Доброю традицією стала участь у різноманітних конкурсах, фестивалях.

Ось і 15 травня в рамках обласного конкурсу молодіжної творчості «Наша рідна земля Україною зветься» діти з громади Созарукова Анастасія (с. Зарванці), Андрющенко Тетяна (с. Слобода – Дашковецька) й Круглюк Ольга (с. Ксаверівка) взяли участь у номінаціях «поезія» та «нарис». Керівник проекту в громаді – Оксана Янчук, яка разом з батьками доклала неабияких зусиль щодо підготовки наших юних митців до виступу.

Відповідно до рішення комісії у складі заступника начальника управління культури облдержадміністрації Валентини Троян, директора Вінницької обласної бібліотеки для юнацтва Тетяни Пісної, письменників, поетів та драматургів, перше місце посіла Анастасія Созарукова за читання поетичних творів.

Маємо ще одну зірку на небосхилі творчості. Наснаги й творчості Вам, таланти.