ОБЛАДНАННЯ ЖИТЛОВИХ БУДІВЕЛЬ ІНФОРМАЦІЙНИМИ ПОКАЗЧИКАМИ

Дата: 28.08.2019 12:46

На підставі Закону України «Про Всеукраїнський перепис населення», органами виконавчої влади здійснюються  відповідні підготовчі роботи. Основною проблемою майже усіх населених пунктів є невпорядкованість адресного господарства, зокрема відсутність номерних знаків на будинках.

Відсутність таких знаків не тільки впливатиме на хід здійснення перепису населення, результати якого прямо впливають на обсяг державної субвенції на розвиток інфраструктури, яка розраховується на кожну офіційно зареєстровану особу, але й неабияк ускладнює побут самих власників будинків (це і вчасний доїзд «швидкої» і аварійних служб, і сервісу, інформативність самих жителів). Це вже не кажучи про естетичний вигляд наших вулиць.

Тому виготовлення номерних знаків на будинках – це зацікавленість самих жителів, а завершення цієї роботи значно підвищить комфортність проживання.