Вітання з Днем місцевого самоврядування

ДОРОГІ КОЛЕГИ, ВЕТЕРАНИ І ПРАЦІВНИКИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди наступаючого  професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов'язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працював роки свого життя і працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян - їхніх виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт і зростання громади. Місцеве самоврядування — це потужний корпус представників народу,  справді народна влада — влада для громади і в інтересах громади.

Від усього серця бажаю всім Вам міцного здоров'я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов'язків сприяють розбудові й розвитку нашої громади та України.

Якушинецький сільський голова                            Василь Романюк