Конкурс «Про розміщення тимчасово вільних коштів спеціального фонду на депозитному рахунку».

Дата: 03.01.2020 08:02

Якушинецька сільська рада повідомляє про проведення  конкурсу «Про розміщення тимчасово вільних коштів спеціального фонду на депозитному рахунку».

Конкурс відбудеться 13 січня 2020 р. в приміщенні сільської ради  о 10 годині за адресою: Вінницька обл. ,Вінницький р-н , с.Якушинці , вул.Новоселів,1.Кінцевий термін подання документів - 11 січня 2020 р. до 13 години.

Заяви на участь у конкурсі приймаються у банках  ,у яких держава  володіє 75%  чи більше відсотками статутного капіталу і до яких протягом  останнього року Національний банк не застосовував таких заходів впливу, як обмеження , зупинення чи припинення здійснення окремих видів операцій та віднесення банку до категорії  проблемного або неплатоспроможного.

Місце знаходження комісії ,контактні телефони : Якушинецька сільська рада,тел.56-75-18

Якушинецькою  сільською  радою  проведено конкурс  на  розміщення тимчасово вільних коштів спеціального фонду на депозитному рахунку.

Участь в конкурсі взяли:

• АТ «Ощадбанк»;
  • АТ « Державний експортно-імпортний банк України»;
  • АТ КБ «Приватбанк»;
  • АБ «Укргазбанк»

Переможцем конурсу  визначено АБ «Укргазбанк», який запропонував найвищу депозитну ставку– 10,55% річних.