Привітання Якушинецького сільського голови із днем медичного працівника

Дата: 21.06.2020 08:37

Дорогі медики!

Є такі професії на землі, яким не можна просто взяти і навчитися, медиком потрібно народитися, відчути свою справу усередині себе, а у своїй душі - бажання допомагати страждаючим людям, зігріти їх своєю теплотою і розумінням. А крім бажання мають бути знання, впевненість у своїх силах, готовність жертвувати своїм особистим часом, благополуччям, а іноді, навіть здоров’ям та життям заради здоров’я іншої людини.

А ще, кожен медичний працівник вчиться все своє життя, він просто не має права застигати в своєму розвитку і вдосконаленні точно так само, як не може стояти на місці сучасна медицина загалом.

Тому саме сьогодні, у непрості для країни часи, наші лікарі гідно та самовіддано протистоять світовій епідемії, а ризикуючи власним життям, вони виконують клятву Гіппократа.

Тож дорога наша медична родино! Від щирого серця вітаю всіх Вас із професійним святом - Днем медичного працівника!

Бажаю Вам  миру, міцного здоров’я, стійкості, наснаги, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани, достойної оплати за таку небезпечну на сьогоднішній день й важку, але вкрай потрібну роботу. Нехай ваша благородна праця врятує якнайбільше людських життів. Нехай Вам щастить на життєвому шляху, а в професійній діяльності ви досягатимете все нових і нових успіхів.

Зі святом!

Якушинецький сільський голова                                                              Василь Романюк