ВІДБУЛАСЯ ПЕРША СЕСІЯ 8-го СКЛИКАННЯ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ ОТГ

Дата: 03.12.2020 17:56

Сьогодні, 3 грудня 2020 року відбулася перша,  така довгоочікувана багатьма жителями  громади,  сесія нового, 8-го скликання.

Не так давно завершилися місцеві вибори, на яких наші виборці обрали нового очільника громади, віддавши значну перевагу попередньому голові  Василю Романюку, а також новий депутатський корпус, до якого увійшли     9-ть депутатів попереднього скликання.

Така довіра обумовлена у першу чергу, результатами попередньої 5-ти річної роботи, яку сьогодні може бачити кожен житель громади  і злагодженістю роботи команди фахівців.

Звісно, урочистості сьогоднішньому заходу додала процедура  складання знову обраним головою  Василем Романюком присяги щодо служіння громаді й вручення депутатських мандатів обранцям.

Виняткова важливість саме першої сесії полягає у тому, що вона носить установчий характер, на ній, так би мовити, закладаються підвалини, тобто створюється основа для подальшої 5-ти річної роботи.

Це - створення постійно діючих комісій, обрання секретаря ради, старост у старостинських округах, затвердження регламенту роботи  сільської ради,   утворення виконавчого комітету й інші важливі розпорядчі питання.

Вже 6-те  скликання поспіль, секретарем Якушинецької сільської ради було обрано Катерину Миколаївну Костюк, старостою сіл Ксаверівка, Лисогора, Майдан, Слобода-Дашковецька Валентину Міхайлову, Некрасове, Широка Гребля – Андрія Фостика, Пултівці, Махнівка, Лисянка – Зою Заверуху, Дашківці, Лукашівка, Іскриня – Тетяну Третяк та Микулинці, Ріжок – Василя Шумського.

Важливо те, що розпочавши свої повноваження й провівши усі передбачені законом усі необхідні організаційні процедури по створенню структури, депутати одразу включилися в роботу й розглянули невідкладні питання, зокрема стосовно змін до чинного бюджету та поданих громадянами електронних петицій.

Повний зміст питань, які розглядалися депутатами й результати їх розгляду, розміщено на офіційному веб-сайті сільської ради.

Такий конструктив й злагодженість в роботі новообраної ради викликає неабиякий оптимізм й впевненість у подальшій ефективній роботі.

Плідної Вам праці, дорогі народні обранці!