УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ ЯКУШИНЕЦЬКУ АМБУЛАТОРІЮ

Дата: 12.01.2021 15:07
Кількість переглядів: 2615

Сьогодні відбулася важлива й довгоочікуваня для усієї громади подія – відкриття нової Якушинецької амбулаторії. Питання будівництва нової  назріло давно, оскільки старий медзаклад вже давно вичерпав свій ресурс й не відповідав вимогам  та потребам жителів громади.

Відкрити заклад планувалося  раніше,  однак життя вносило свої корективи та обмеження, викликані пандемією коронавірусу, тому і сьогоднішні  урочистості проводилися із дотриманням низки  карантинних вимог.

Запрошені на захід гості – голова Вінницької ОДА Сергій Борзов, обласної ради В’ячеслав Соколовий, очільник Вінницької РДА Євгеній Луценко, райради Ігор Шутак, головний лікар Вінницького районного медичного центру первинної  медико-санітарної допомоги Вадим Пасічник побажали жителям громади міцного здоров’я, а головному лікарю амбулаторії – кандидату медичних наук В.І. Гуцолу та усьому медичному персоналу – успіхів  у їхній непростій роботі.

Подякувавши за привітання, очільник громади Василь Романюк, коротко проаналізував хронологію створення й будівництва нового закладу та  закцентував увагу на тому, що низку проблемних питань, починаючи від оформлення земельної ділянки й до завершення будівництва, було вирішено   саме завдяки підтримці керівництва держави на той час, в першу чергу, чинного депутата облради та екс-віце прем’єр міністра - Володимира Кістіона.

Не залишилися осторонь й меценати громади.

Зокрема, підприємець, депутат обласної ради й ветеран АТО                 Олександр Підгорняк, подарував створеному  закладу нову пральну машину.

Бажаємо медикам ефективної роботи й всі ми, а медичній галузі громади – розвитку та процвітання!