Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення  проекту документа державного планування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку:

1. Повна назва документа державного планування:

«Генеральний план села Лисогора Вінницького району, Вінницької області»;

«План зонування території села Лисогора;

«Звіт про стратегічну екологічну оцінку с. Лисогора;

«Генеральний план села Ксаверівка Вінницького району, Вінницької області»;

«План зонування території села Ксаверівка;

«Звіт про стратегічну екологічну оцінку с. Ксаверівка;

Головна мета даного проекту  - обґрунтувати майбутні потреби і визначити переважні напрямки використання території населених пунктів з визначенням його проектних меж, черговості  і пріоритетності забудови. В ході розробки даної містобудівної документації була проведена оцінка впливів на довкілля параметрів забудови, а також на стан здоров’я та добробут населення (поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, використання ландшафтів для рекреаційних цілей).

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Якушинецька сільська рада;
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення, у т.ч.

а) дата початку і строки здійснення процедури: -  громадське обговорення починається з 22 липня 2021р. та триває до 22 серпня 2021р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень та пропозицій): - зауваження та пропозиції громадськості (в межах строку громадського обговорення) надаються в письмовій формі (в т.ч. у електронному вигляді)  із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові, місця проживання, особистого підпису.

в) дату, час і місце проведення громадських слухань (у разі проведення): - не плануються.

г) орган, де можна ознайомитись з проектом документа державного планування та до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання  зауважень та пропозицій:

- Якушинецька сільська рада. с. Якушинці вул. Новоселів,1

тел. +38(0432) 56-75-14 факс +38(0432) 56-75-19  Ел. Yakushinecka-rada@ukr.net

Строки подання зауважень та пропозицій: до 22 серпня 2021р. включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку не розглядаються.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: - Вінницька обласна державна адміністрація. Управління розвитку та інфраструктури. 21021 м. Вінниця вул. В. Порика, 29, тел.(0432)43-74-08, ел. uprter@vin.gov.ua

4.  Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту державного планування: - транскордонні консультації в рамках зазначених СЕО, не проводились.