УВАГА! СОЦІОЛОГІЧНЕ ОПИТУВАННЯ!

Дата: 28.09.2021 11:33

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ!

У період з 28 вересня по 12 жовтня 2021 року населеними пунктами громади проводитиметься соціологічне опитування щодо вивчення територіальних  особливостей під час надання послуг соціальної сфери.

Наша громада має досвід, який є вкрай важливим для дослідження. Результати дослідження сприятимуть напрацюванню  механізмів удосконалення забезпеченості територіальних громад фінансовими ресурсами, необхідними для їх розвитку та повноцінного виконання соціальних зобов'язань.

Опитування будуть проводити інтерв'юєри Українського центру соціальних реформ вулицями сіл громади й будуть мати при собі посвідчення   Центру та  його логотипи на одязі.

Дякуємо Вам за небайдужість у розвитку нашої громади.

Разом з тим, з метою запобігання вчинення протиправних проявів під виглядом зазначеного опитування, просимо Вас  у випадку появи підозрілих осіб, які  намагатимуться безпідставно потрапити до помешкань громадян, телефонувати на спецлінію "102" або до сільської ради  за  тел. 0432-56-75-19.

З повагою

Сільський голова                                                                                                                                         Василь Романюк