Про проведення конкурсного відбору на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Якушинецької сільської ради»

Дата: 11.02.2022 10:01

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсного відбору на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Якушинецької сільської ради»

Якушинецька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Якушинецької сільської ради».

Вимоги до кандидатів: вища педагогічна освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як п’ять років, вільне володіння державною мовою (підтверджується документом про повну загальну середню освіту або державним сертифікатом); здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати посадові обов’язки.

З кандидатом на посаду проводиться:

• перевірка професійної компетентності шляхом письмового виконання тестових завдань та ситуаційного завдання.
  • співбесіда з членами конкурсної комісії.

З 11.02.2022 до 17:00 год. 04.03.2022 року здійснюється  прийом і розгляд  документів  претендентів для участі у конкурсному відборі.

Конкурсний відбір проводиться 10 березня 2022 року о 10.00 за адресою: село Якушинці, вул. Новоселів, 1, Якушинецька сільська рада, зал засідань (2-й поверх).

Умови оплати праці згідно чинного законодавства.

Особа, яка бажає взяти участь в конкурсі подає такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
     -автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
     -копію паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду;
     -копію документа про вищу педагогічну освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
     - копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як п’ять років;

- довідку про відсутність судимості;

- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду.
     - мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Зазначенні документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) організатору конкурсу: 23222, Вінницька область, Вінницький район, с. Якушинці, вул. Новоселів, 1

За додатковою інформацією звертатись за телефоном: (0432 )56-75-14.

Відповідальна особа: Тарановський Олександр Володимирович.