Шановні мешканці громади!

Дата: 25.02.2022 11:31

Шановні мешканці громади!

Місцевий оперативний штаб продовжує працювати в посиленому режимі, цілодобово!

За минулу добу було проведено всі необхідні заходи для забезпечення безпеки наших жителів, роботи об’єктів критичної інфраструктури та життєзабезпечення.

Протягом темної  пори доби та в даний час вулиці населених пунктів громади патрулювалися загонами місцевого громадського формування по охороні громадського порядку спільно з Поліцейськими Офіцерами Громади, які стежать за дотриманням безпеки в населених  пунктах.

Також забезпечено оповіщення резервістів 1 та 2 черги та військовозобов’язаних, які з’явилися до військкоматів протягом доби.

Забезпечено транспортом та продуктами харчування загін Територіальної оборони Збройних сил України.

Проведено оперативну нараду з місцевими підприємствами, підприємцями, за результатами якої створюємо продовольчі запаси, запаси пального та інших речей першої необхідності.

Підготовлено та організовано місця для прийому біженців з інших регіонів України. І уже розпочався прийом людей в Якушинецькому ліцеї.

На цю хвилину, відповідно до завдань загальної мобілізації, проводиться оповіщення військовозобов’язанихдругої черги, які повинні з’явитися до військкомату протягом сьогоднішнього дня, та відправлення їх в команди.

Без нагальної потреби не виходьте на вулиці! Залишайтеся вдома та  на зв’язку!

Дякую усім жителям, які добровільно залучаються до заходів по організації оборони та забезпечення! На сьогодні необхідні добровольці в  місцеве формування з охорони громадського порядку патрулювання населених пунктів громади. Бажаючим звертатися до керівництва громади, старост або голови формування Бурбелко Андрій тел. 0978790498.

Також, для забезпечення розміщення евакуйованих потрібно:

-Матраци

-розкладачки

-ковдри

-інші теплі речі

-продукти харчування

Не забуваємо про заходи безпеки, не сіємо паніки!

Захищаємо країну разом!

Сільський голова            Василь РОМАНЮК