Тепловізор – для наших захисників

Дата: 01.09.2022 14:26

Фото без описуСьогодні отримали прилад нічного бачення, який було закуплено спільними зусиллями Благодійного фонду «Генерація М», підприємця Андрія Красніцького та працівників сільської ради.

«Нещодавно до нас надійшло звернення від підрозділу військової частини, який виконує бойові завдання безпосередньо на передових позиціях, - розповідає очільник громади Василь Романюк. – Просили допомогти придбати прилад нічного бачення. Знаючи, що Андрій Красніцький точно не відмовить і допоможе, адже вже неодноразово долучався до вирішення нагальних проблемних питань, як у громаді, так і по допомозі військовим, звернувся до нього. Прилад досить дорого вартісний, проте завдяки спільним зусиллям - маємо результат.

Сьогодні ж передаю тепловізор тим, хто доставить його безпосередньо військовим на передову».

Уже понад пів року триває повномасштабна війна на нашій території і якщо у перші місяці допомога для потреб військових збиралася та надавалася у величезних обсягах то нині її об’єми значно скоротилися. Але потреби наших воїнів не зменшилися.

Звернення про допомогу від військовиків до сільської ради надходять регулярно і надходитимуть ще, тож маємо консолідувати свої зусилля та разом усією громадою, посильними внесками долучатися до подібних зборів.

Чимскоріше наші воїни отримуватимуть необхідні прилади та допомогу, тим швидше ми здобудемо нашу ПЕРЕМОГУ.

Разом до Перемоги!