Вітання Василя Романюка із Днями сіл - ДАШКВЦІ та ШИРОКА ГРЕБЛЯ!

Дата: 09.10.2022 09:25

Шановні жителі Дашківець та Широкої Греблі від щирого серця та від імені усієї Якушинецької громади вітаю Вас із родинним святом. Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди.

Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим розвивати рідні села та підтримувати славетні традиції українського народу.

Нажаль, війна внесла в наше життя свої правила, але я дякую всім жителям Дашківець та Широкої Греблі за людяність та патріотизм.

Від щирого серця й від усієї душі зичу нехай це свято принесе Вам та Вашим родинам мир, добробут та злагоду. Нехай живуть рідні села, народжуються і підростають діти, нехай щастя, любов та достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині.

Із повагою, Василь Романюк, голова Якушинецької сільської ради.