Набори дитячого одягу для ВПО

Дата: 02.12.2022 09:15

До Якушинецької громади прибула партія наборів теплого дитячого одягу, їх під час зустрічі із внутрішньо переміщеними особами, за дорученням Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова, передала заступниця голови РВА Юлія Олійник. Місцеву владу на зустрічі із переселенцями представляла заступниця сільського голови Людмила Грабова та фахівці відділу соціального захисту та охорони здоров'я.

Комплекти речей буде роздано у нашій громаді для дітей, які були вимушені, разом з батьками, покинути свої домівки. Зимовий одяг видається від дитячого фонду ООН  ЮНІСЕФ. Розподіл здійснюється відповідно до кількості переселенців у громадах.

Це уніфіковані осінні і зимові набори дитячого одягу, що складаються із куртки, светра, термобілизни, спортивних штанів, шкарпеток, черевиків, шапки та рукавичок. Для того, аби отримати такий набір потрібно щоб один з батьків або представник дитини пред’явив оригінали документів.

У всіх громадах області вже понад 8 місяців жителі Вінниччини допомагають ВПО адаптуватися до нових життєвих умов та пережити складні часи.

Тримаймося разом! Обов'язково переможемо!

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису