Стань частиною Гвардії наступу

Дата: 10.02.2023 13:49

Міністерство внутрішніх справ України розпочало формування штурмових бригад «Гвардія наступу», частиною яких можуть стати добровольці.

Для вступу до "Гвардії наступу" не обов’язково мати бойовий досвід – "достатньо  бути вмотивованим, справжнім патріотом, мати бажання знищити ворога, не мати медичних протипоказань".

Доєднатися до «Гвардії наступу» можна у зручному форматі, подавши відповідну анкету на сайті storm.mvs.gov.ua або ж подати анкету через визначені Центри надання адміністративних послуг. Адреси відповідних центрів розміщені на сайті «Гвардії наступу».Також є гаряча лінія для консультацій 0800100020.

Станом на вечір 8 лютого На зарахування до "Гвардії наступу" подали заявки вже понад 20 тисяч осіб. Серед охочих – близько 600 жінок. Середній вік кандидатів на вступ до цих бригад – 33 роки.