Відбулася позачергова 29 сесія 8 скликання

Дата: 28.03.2023 14:52

28 березня під головуванням секретаря Катерини Костюк відбулася позачергова 29 сесія 8 скликання Якушинецької сільської ради.

У роботі засідання взяли участь 19 депутатів. Також були присутні члени виконавчого комітету сільської ради, начальники відділів та структурних підрозділів.

Перед початком голосування присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів України у війні із російським агресором.

На порядок денний сесії було винесено 15 питань, вони були попередньо розглянуті на відповідних постійних профільних комісіях сільської ради.

Детальніше з усіма рішеннями ухваленими депутатами на сесії, та результатами поіменного голосування ви можете ознайомитися на офіційному сайті Якушинецької сільської ради у розділі Офіційні документи.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису