Проєкт "Програми інформатизації Якушинецької територіальної громади"

Дата: 05.05.2023 09:04

Презентуємо проєкт "Програми інформатизації Якушинецької територіальної громади" розроблений відповідно до діючого законодавства та спрямований на впровадження елементів Електронної демократії, вирішення завдань модернізації та оновлення програмно-апаратних засобів інформаційно-комунікаційних систем, покращення та наближення послуг до жителів громади.

Проєкт "Програми інформатизації Якушинецької територіальної громади"

Після погодження Програми інформатизації у Міністерстві цифрової трансформації України, документ буде винесено на затвердження чергової сесії Якушинецької сільської ради.

У межах реалізації Програми інформатизації в нашій громаді вирішуватимуться завдання переходу до орієнтованого на інтереси людей, відкритого та прозорого публічного управління, створення умов для забезпечення сталого інноваційного розвитку громади в цілому.

Наслідком впровадження програми має стати, ефективна взаємодія органів місцевого самоврядування з жителями громади, застосування новітніх інформаційних технологій, сучасних методів та засобів збору, оброблення, зберігання інформації.