Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення Дня Європи 9 травня

Дата: 09.05.2023 08:59

"Багато років тому на нашому континенті була встановлена традиція святкування саме 9 травня Дня Європи – для відзначення досягнутих миру та єдності. Сьогодні єдність на нашому континенті наближає нас до відзначення першого дня нашого миру. І правильно буде разом з усією вільною Європою відзначати День Європи", — сказав президент у своєму зверненні.

Сьогодні ми дякуємо європейським партнерам за підтримку та допомогу яку вони надають  у нашій боротьбі з агресором. Ми пліч о пліч боремося та обов’язково переможемо.

Цього травня День Європи об’єднає громадян, які зможуть дізнатися більше про те, як ЄС підтримує мир, безпеку та демократію завдяки своїй рішучості перед обличчям російської війни проти України та інших конфліктів у всьому світі.