Привітання Василя Романюка із Днем Конституції України та Днем Якушинецької територіальної громади

Дата: 28.06.2023 07:08

28 червня одне із головних державних свят - День Конституції України!

У нашій Конституції закріплений суверенітет Української держави над всією її територією, яка є недоторканною. А захист цього суверенітету і територіальної цілісності є найважливішою функцією держави і справою всього Українського народу. Саме зараз увесь український народ кожен його син і кожна донька захищають нашу державу на всіх фронтах. І ми обов'язково переможемо, адже за нами правда.

Також цієї святкової днини маємо славну традицію відзначати День Якушинецької територіальної громади. Нехай нас завжди об'єднує любов до рідного краю, небайдужість до його добробуту, адже кожен з нас своєю працею дбає про розвиток громади заради майбутнього. Зараз на жаль не маємо можливості відзначати гідно це свято, проте після нашої Перемоги ми обов'язково усе надолужимо, усе відсвяткуємо, усіх відзначимо.

Щиро вітаю Вас шановні жителі нашої громади із державним та нашим місцевим святом, нехай наша спільна мрія чим скоріше здійсниться.

Разом до Перемоги!

Слава нашим ЗСУ!

Слава Україні!

Василь РОМАНЮК, голова Якушинецької територіальної громади.