Назва має значення, долучайтесь до голосування

Дата: 01.07.2023 08:12

Розпочинаємо велике перейменування, час позбутися нав’язаних режимами назв у наших населених пунктах.

Із 1 по 14 липня відбуватиметься голосування громади на платформі E-DEM. Ту назву, яку обере більшість жителів громади своїми голосами, буде затверджено для перейменування. Тож не будьте байдужими беріть участь в голосуванні.

Переходьте за посиланням  Обговорення

24 вулиці та провулки у Якушинецькій громаді отримають нові назви відповідно до вимог закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Проголосувати за нові назви вулиць можуть усі зареєстровані жителі Якушинецької громади.

До речі, ті хто уже реєструвались на платформі E-DEM, для голосування за Громадський бюджет, не потребують додаткової ідентифікації.

Перейменуванню передував збір пропозицій від жителів громади, потім їх було опрацьовано Робочою групою з питань деколонізації топонімії та впорядкування використання географічних назв у Якушинецькій громаді.