Вивезення побутових відходів у Березина

Дата: 13.10.2023 09:39
Кількість переглядів: 62

Відбулось засідання робочої групи із вирішення питання вивезення побутових відходів із селища Березина. За результатами роботи напрацювали декілька рішень.

Через неможливість встановлення загальних сміттєвих баків, адже ніхто з жителів не бажає щоб вони розміщувались біля їх будівель, було ухвалено рішення впроваджувати у Березина існуючу по всій громаді схему вивезення побутових відходів.

Сміття потрібно буде запакувати у придбаний попередньо спеціалізований мішок, адже складені іншим чином відходи не вивозять. Мішок розрахований на побутові відходи, якщо туди спаковувати щось інше тоді він звісно порветься. Вартість мішка 31 грн у цю суму входить послуга вивезення відходів від дому до спеціалізованого полігону.

Мішки уже продаються у продуктових магазинах: «У дачника» та на вулиці Садова 1.

Тестове вивезення побутових відходів у Березина відбудеться – 20 жовтня.

Тож закликаємо купувати належну тару для побутового сміття і відповідно до графіку виставляти мішки, аби підрядник мав можливість виконати свої зобов’язання.

Давайте налагодимо систему, адже позиція багатьох жителів завезти у Вінницю та підкинути у міські контейнери – це порушення. Зрозумійте, що усі до одного жителі міста Вінниці платять за вивіз сміття, тобто хтось сплачує за вас, за ваш непотреб.