Спомин не згасне

Дата: 14.11.2023 13:48

У Дашковецькому ліцеї відбулось відкриття меморіальної дошки на честь випускника закладу – Миколи ВОЛИНЦЯ, який віддав своє життя за Україну.

На мітингу-реквіємі були присутні: родина загиблого воїна - матір Любов Михайлівна, дружина Таїса Анатоліївна, донька Софія, син Артем, заступниця сільського голови Людмила Грабова, староста Тетяна Третяк, директор Дашковецького ліцею Марія Медяна, колеги, друзі, учні навчального закладу.

Герою було лише 37… Україна завжди була в його серці.

Виступаючі в своїх промовах згадували Миколу Волинця як прекрасну людину, господаря, відповідального працівника, чудового друга, але сталася клята війна, яка забрала його життя.

В пам’ять про випускника, який віддав своє життя за кожного з нас, було встановлено дошку з його світлиною…

Народився Микола Волинець 14 листопада 1985 року в селі Дашківці, закінчивши місцеву школу продовжив здобувати освіту в залізничному технікумі. Із 2014 працював трактористом-машиністом в ПрАТ "Дашківці".

На початку повномасштабної війни одним із перших пішов боронити Батьківщину. Служив стрільцем 3 стрілецького відділення, 1 стрілецького взводу, 2 стрілецької роти в/с А 7085, за сумлінне виконання службового обов'язку був нагороджений Подякою.

Захищаючи Україну від російських загарбників, під час ведення бойових дій в населеному пункті Невське, Луганської області, 20 січня 2023 року він загинув.

Нехай світла пам’ять про Миколу Волинця назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна пам'ять Герою України! Навіки слава!

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису