Інформаційно-роз'яснювальна робота

Дата: 16.11.2023 14:10

Працівники Вінницького РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області спільно з представниками Якушинецької сільської ради провели інформаційно-роз'яснювальну  роботу з жителями сіл  Дашківці, Лукашівка, Іскриня.

Громадянам розповіли про правила поведінки на водних об'єктах, правила пожежної безпеки в побуті, дії при виявленні вибухонебезпечних  підозрілих предметів та наголосили не ігнорувати дії при сигналі "повітряна тривога".  Розповсюдили 250 листівок застережливого характеру та проінструктували близько 150 мешканців населених пунктів, в тому числі  громадян так званої "групи ризику". Провели 6 виступів в трудових колективах та проінструктували 42 працівника.