Шана нашим ліквідаторам

Дата: 14.12.2023 08:17

В Україні 14 грудня відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Сьогодні згадують тих, хто віддав свої життя заради порятунку інших, а також вшановують героїв-ліквідаторів, які, ризикуючи здоров’ям, ліквідували наслідки техногенної катастрофи.

Шановні земляки-ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – з Днем вшанування вашого подвигу!

Глибоко вдячний всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які проживають на території нашої громади та не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в зоні радіаційного лиха, тим, хто зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Щиро бажаю Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, добра й злагоди.

Із повагою, Василь РОМАНЮК, голова Якушинецької сільської ради.