Подяка нашим працівникам

Дата: 21.12.2023 11:51

На ім’я голови громади надійшов лист із подякою за добросовісну роботу працівниць КЗ «Центр надання соціальних послуг», зокрема керівниці Наталії Свистун та соціальної працівниці Олени Савенчук.

Мешканка Зарванець Оксана Іщук зазначає, що вдячна за турботу, підтримку та допомогу одиноким людям. Отримані продуктові та гігієнічні набори стали в нагоді та добряче зекономили бюджет одинокої пенсіонерки. Також дякує за великодній кекс до святкового столу.

Дуже важливою для людей поважного віку є моральна підтримка, яку Олена Савенчук завжди радо надає своїм підопічним, підтримуючи їх у складні життєві моменти. Її фраза: «Не хвилюйтесь, усе зробимо, усе буде добре», завжди розраджує та підіймає настрій.

Ще дякує авторка листа голові громади Василю Романюку за надану фінансову підтримку.

Дуже приємно отримувати гарні відгуки про роботу наших фахівців.