Наші господиньки для ЗСУ

Дата: 12.03.2024 09:05

У кухні Якушинецького ліцею кипить робота – смажать, варять, печуть без зупинки. Тут продовжують готувати тушонку у спеціалізованих пакетах. Днями було виготовлено 106 пакетів. Цього разу кошти для закупівлі продуктів були зібрані педагогами громади. Частину пакетів із тушонкою одразу ж було відправлено до 59 бригади для наших бійців.

Працюють над її виготовленням місцеві господині, це -  Ніна Краківська, Світлана Романюк, Лариса Мазур, Любов Мазурик, Оксана Янчук, Людмила Іванчук, Олеся Тутецька, Валентина Андрущенко, Оксана Бровко, Ольга Кийовська.

Вони готують різноманітні страви із самого початку повномасштабного вторгнення. У їх доробку і «сухі борщі», і солодощі для поранених, які перебувають на реабілітації у лікувальних закладах. Готують із добрими побажаннями, тому і виходить так смачно.

Та головне: наші господині вкладають у свої страви стільки любові і ВІРИ в ПЕРЕМОГУ, що вони навіть смакують по-особливому. Підтверджено українськими воїнами!

Фото без опису  Фото без опису Фото без опису Фото без опису