До уваги жителів громади!

Дата: 25.03.2024 11:14

В Зарванцях по вулиці Зарічній (на рибхозі) розташовані багатоквартирні будинки, жителі яких мають укладені індивідуальні договори на вивезення побутових відходів з спеціалізованих майданчиків. Проте існує частина людей, які не мають чинних договорів.

Наголошуємо, що згідно Закону України «Про управління відходами», споживачі зобов’язані укласти договір про поводження з побутовими відходами.

У разі відсутності зазначеного договору, передбачено накладання штрафу на громадян розміром від 340 до 1360 грн.

Інспектори Муніципальної інспекції та поліцейські офіцери громади працюють над виявленням порушників.

На решті території Якушинецької громади діє публічний договір з вивезення побутового сміття. Згідно якого, сміття потрібно запакувати у попередньо придбаний спеціалізований мішок, адже складені іншим чином відходи не вивозять. Купити тару для сміття можна у всіх магазинах на території громади, вартість 31 грн. У цю суму входить вартість послуги вивезення відходів від вашого дому до спеціалізованого полігону.