Закликаємо жителів до відповідальності

Дата: 13.09.2024 09:19

Шановні жителі громади закликаємо Вас відповідально поставитись до заповнення контейнерів для збору пластикових пляшок.

Нині, через воєнний стан та зменшення кількості працівників на підприємстві, яке займається вивезенням вторсировини, можливості їх швидкого спустошення немає.

Також спостерігаємо неприємну ситуацію з тим, що у баки та біля них незаконно скидають побутове сміття і це ще більше ускладнює ситуацію.

Вчергове нагадуємо, що побутове сміття потрібно запакувати у придбаний попередньо спеціалізований мішок, адже складені іншим чином відходи не вивозять. Купити тару для сміття можна у всіх магазинах на території громади.

Рослинні відходи потрібно компостувати, при спаленні вони виділяють дуже шкідливі для здоров’я речовини.

Також наголошуємо на необхідності перед винесенням до баку пластикових пляшок кожну потрібно стиснути це значно зекономить місце в контейнерах для збору.

Тож від кожного з вас залежить, як виглядатимуть сміттєві майданчики. Одна проста дія – стиснути ПЕТ-пляшку,  дозволить в рази зекономити місце у контейнері та запобігти занадто швидкому його заповненню.

Тож саме від кожного з нас залежить, як буде виглядати наша спільна домівка - громада.