Дата: від до Скинути

8 і 9 травня Україна відзначатиме День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Восьмий рік поспіль на державному рівні ми послідовно впроваджуємо європейський підхід до пам’яті про Другу світову війну. Вшановуємо всіх борців із нацизмом та всіх жертв цього найкривавішого конфлікту в історії людства.     Цього року Україна відзначає 8–9 травня в умовах повномасштабної військової агресії росії, яка посягає на нашу незалежність і територіальну цілісність, на саме існування українців. Для українців протистояння російській агресії – це боротьба за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій агресивного сусіда, який заради досягнення мети не гребує ані воєнними злочинами, ані злочинами проти людства. Найголовніше, що хочеться побажати в цей день, це те, за що боролися наші батьки та діди – миру в кожен дім!  Нехай перемога супроводжує скрізь і завжди, а поруч завжди будуть тільки добрі і щирі люди. Пам’ятаємо тих,  хто віддав життя за наше сьогодення і майбутнє! Перемога над расизмом за нами!  З повагою сільський голова Василь Романюк.

12:25 08.05.2022

Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення Якушинецької сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Якушинецької сільської територіальної громади»

З метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Якушинецької сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Якушинецької сільської територіальної громади».

13:00 05.05.2022

До уваги внутрішньо переміщених осіб Якушинецької ТГ!

4 травня 2022 року в приміщенні Будинку культури села Якушинці за підтримки начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова (Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА) та мобільної групи «Вінницький батальйон добрих справ» відбудеться надання гуманітарної допомоги для ВПО,  внутрішньо переміщених сімей Якушинецької ТГ. Запрошуємо о 09:10 год. всіх бажаючих для зустрічі та отримання гуманітарної допомоги за наявності паспорта громадянина України та довідки ВПО одного з членів родини.  Чекаємо біля Будинку культури с. Якушинці!

08:51 04.05.2022

УВАГА! Продовження громадського обговорення Детального плану території для розміщення багатоквартирної житлової забудови з об’єктами громадського призначення в с. Якушинці, вул. Барвінкова

Якушинецька сільська рада повідомляє, що з метою уточнення генерального плану с. Якушинці, визначення планувальної структури земельних ділянок, на підставі Рішення №82/2 від 15 грудня 2020 року 2 сесія 8 скликання «Про надання дозволу на розроблення та виготовлення детального плану території забудови земельних ділянок Хоменка Андрія Степановича в с. Якушинці Вінницького району, Вінницької області»  03.02.2022 була розпочата процедура громадського обговорення містобудівної документації «Детальний план території для розміщення багатоквартирної житлової забудови з об’єктами громадського призначення в с. Якушинці, вул. Барвінкова, Якушинецької об’єднаної територіальної громади Вінницького району Вінницької області», у складі якого розроблені графічні та текстові матеріали, в тому числі звіт про стратегічну екологічну оцінку. Площа території – 12,69 га. Замовник містобудівної документації – Якушинецька сільська рада. Розробник – ФОП Мальченко М.М.

09:29 03.05.2022